ثبت شرکت در مشهد

اگر میخواهید برای ثبت شرکت در مشهد اقدام کنید و فرصت و زمان کافی برای مراجعه به اداره ثبت شرکتها در مشهد را ندارید ، ثبت کسب و کار قانونی خودتان در مشهد را به ثبت ماهان بسپارید. به ثبت رساندن شرکت از اهمیت بالایی برخوردار است

با ثبت شرکت ها در مشهد ، اشخاص از ماهیت حقیقی به حقوقی تبدیل میشوند و امروزه مسلما شرکتهایی که دارنده اعتبار حقوقی و قانونی باشند ، جایگاه درخور میباشند. به همین دلیل شرکتهایی که به ثبت میرسند و شماره ثبت دریافت میکنند معتبر تر و برای مشتریان ارزشمند تر میباشد.

راهنمای ثبت شرکتها در مشهد

توسعه کسب و کار و فعالیت قانونی بدون داشتن شرکت معنی ندارد. شما با ثبت شرکتها در مشهد بیزینس خود را به صورت رسمی به دیگران معرفی میکنند و قرارداد های بهتری به واسطه شرکت داشتن خواهید داشت.

موضوع و نام شرکت در ابتدا یکی از مهمترین تصمیمات برای شروع می باشد البته متقاضیان باید در نظر داشته باشند که موضوع شرکت بهتر است توسط اشخاص متخصص تنظیم شود. همچنین باید در نظر داشته باشید در انتخاب نام و موضاعات شرکت دقت کافی به خرج دهید.

ثبت شرکت در مشهد

ثبت شرکت آنلاین در مشهد

شما میتوانید از طریق فرم آنلاین ما مدارک و مشخصات خود را جهت ثبت شرکتتان ارسال بفرمایید ، کارشناسان ما در اسرع وقت پروسه کاری شما را بررسی و مراحل جهت ادامه کار را ارائه میدهند.

هدف از ثبت شرکت در مشهد

افراد و گروه ها برای توسعه و سازماندهی فعالیت و کسب و کار خود اقدام به ثبت شرکت مورد نظر خود می کنند؛ این مسئله در تمامی شهر های کشورمان وجود دارد و می توان گفت تعداد درخواست ها برای اقدام به ثبت شرکت، به میزان فعالیت مردم شهر در عرصه اقتصادی و همچنین میزان جمعیت آن بستگی دارد؛ ثبت شرکت در مشهد به دلیل آنکه این شهر از تنوع نژادی و جمعیت بالایی برخوردار است فرصت مناسبی برای افزایش فعالیت‌های اقتصادی و درآمدزایی می باشد و فعالان اقتصادی زیادی را در خود جای داده است.

همانطور که گفته شده افراد بسیاری در شهر مشهد وجود دارند که اقدام به ثبت شرکت ها در مشهد را انجام داده اند اما متاسفانه برخی افراد از اقدام به ثبت شرکت خود مقاوت نشان می دهند و فکر می کنند الزامی وجود ندارد تا شرکتی را به ثبت برسانند؛ اما باید گفت که این فکر کاملا غلط و نادرست است، هنگامی که فردی شرکت خود را به ثبت می رساند درواقع به مجموعه فعالیت های خود ارزش حقوقی می دهد و علاوه بر آن اعتماد و اطمینان اشخاصی که از این مجموصه خدمات می گیرند بیشتر می شود.

ثبت شرکت در مشهد

مدارک جهت ثبت شرکت در مشهد

 • تصویر شناسنامه و کارت ملی تمام اعضاء هیئت مدیره و سهامداران
 • آدرس ، کدپستی و شماره تلفن برای هرکدام از اعضا
 • اعلام آدرس و کدپستی برای شرکت در شرف تاسیس
 • تکمیل فرم تایید نام با الویت آنها
 • مجوز فعالیت برای موضوعاتی که نیاز به جواز دارند
 • تکمیل و امضا اوراق توسط اعضای شرکت
ثبت شرکت در مشهد

شرایط و هزینه ثبت شرکتها در مشهد

هنگام فرآیند ثبت شرکت باید مواردی را رعایت کرد ، الزامی است کلیه مدارک منوط بر ثبت را تکمیل و آماده کنید.

هزینه ثبت شرکتها در مشهد به دو صورت می باشد هزینه های دولتی و غیر دولتی در اینجا ما به شما هزینه های دولتی ثبت شرکت را توضیح خواهیم داد

در ثبت شرکت باید توجه کرد بابت برخی موارد باید هزینه هایی پرداخت کرد این هزینه بسته به تعداد اعضا و حتی موضوع فعالیتی شرکت و نوع شرکت مختلف می باشد .

هزینه های پایه ثبت از جمله می توان گفت : هزینه های حق الثبت شرکت در نزد اداره ثبت شرکتها ، حق البطال تمبر سرمایه ، حق الوکاله وکیل ثبت شرکت ، هزینه های پستی ، حق الچاپ آگهی روزنامه رسمی و هزینه آگهی روزنامه کثیر الانتشار است.

در صورتی که در هنگام بررسی کارشناسان اداره ثبت شرکتها در زمان ثبت اظهارنامه ، ثبت شرکت با نواقص مدارک مشاهده شد زمان خود را از دست می دهید . در نتیجه زمان ثبت شرکت بیشتر متغیر می باشد ولی 10 الی 30 روزکاری باید برای ثبت در نظر نظر گرفت.

شما میتوانید طبق لیست اعلامی از ثبت ماهان ، مدارک خود را کامل کنید

طبق قانون تجارت ، سرمایه اولیه شرکت ها نمیتواند از 100،000 تومان کمتر باشد و همچنین اعضای شرکت هم نباید از 2 نفر کمتر باشند (شرکت مسئولیت محدود)

انواع ثبت شرکتها در مشهد

ابتدا کارشناسان موسسه حقوقی ماهان مشاوره کامل و جامع در زمینه فعالیت موکلین به آنها ارائه میدهند پس از کامل کردن مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت موضوع تنظیم میشود و سپس در سامانه اداره ثبت شرکتهای مشهد ثبت نام میشود کارشناسان موسسه حقوقی ماهان به طور تخصصی اوراق شرکت را طراحی میکنند و در سامانه بارگذاری مینمایند.اوراقی چون : اساسنامه ، شرکتنامه ، تقاضا نامه ، اظهارنامه.

پس از تعیین نام شرکت و ارسال مدارک به اداره ثبت شرکتهای مشهد ،وکیل های موسسه حقوقی ماهان روند ثبتی پرونده را پیگیری مینمایند پس از طی 10 روز و پس از بررسی کارشناسان اداره ثبت مشهد آگهی تاسیس منتشر میشود.

ثبت شرکت مسئولیت محدود در مشهد

با تکثیر فعالیتهای تجاری قدمی استوار و موثر برداشتن در این زمینه یک کار بسیار مهم می باشد و ثبت شرکت با مسئولیت محدود در مشهد از اولین قدم های این زمینه محسوب میشود. ثبت شرکت با مسئولیت محدود در مشهد با حداقل دو شریک بالای 18 سال بنیان میگردد که باید عضو هیئت مدیره نیز باشند.

توجه داشته باشید انتخاب مدیر عامل و رئیس هیئت مدیره در شرکت با مسئولیت محدود الزامی می باشد و حداقل سرمایه تایین شده برای شرکت با مسئولیت محدود 100،000 تومان میباشد و از این سرمایه نباید در حسابی واریز گردد. شما میتوانید برای اطلاع بیشتر در زمینه ثبت شرکت با مسئولیت محدود در مشهد با کارشناسان موسسه حقوقی ماهان در تماس باشید.

ثبت شرکت سهامی خاص در مشهد

فعالان اقتصادی برای ارائه خدمات بهتر می بایست فعالیتهایی را انجام دهند که توانایی های خود را افزایش دهند ثبت یک شرکت سهامی خاص در مشهد میتواند از مهمترین فعالیتها در این زمینه باشد.

در این قالب ثبتی میزان تعهد سهامداران با توجه به سهامشان در شرکت می باشد اعضاء تشکیل دهنده این شرکتها برخلاف شرکت با مسئولیت محدود سه نفر شریک بالای 18سال و 2 نفر بازرس اصلی و علی البدل می باشد که انتخاب این بازرسین الزامی می باشد و می بایست 35% از سرمایه اولیه شرکت خود را در بانکی به نام شرکت در شرف تاسیس واریز نماید.

مدت تصدی اعضاء هیئت مدیره در شرکت سهامی خاص دو سال و بازرسین آنها یک سال می باشد. شما میتوانید برای اطلاع بیشتر در زمینه ثبت شرکت با سهامی خاص در  با کارشناسان موسسه حقوقی ماهان در تماس باشید.

اگر نمیدونی برای ثبت شرکت باید از کجا شروع کنی ، با ما در ارتباط باش

شرکتهای قابل ثبت در حوزه ثبتی مشهد
 • شرکت بازرگانی در مشهد
 • شرکت پیمانکاری در مشهد
 • شرکت خدماتی در مشهد
 • شرکت گردشگری در مشهد
 • شرکت ساختمانی در مشهد
 • شرکت عمرانی در مشهد
 • شرکت تولیدی در مشهد
 • شرکت صنعتی در مشهد
 • شرکت دانش بنیان در مشهد
 • شرکت معماری در مشهد
تلفن ثبت ماهان

انجام کلیه امور ثبتی اعم از ثبت برند در مشهد ، شرکت و رتبه بندی در ثبت ماهان

استعلام شناسه ملی شرکت

سوالات متداول

خیر ، شما می توانید به صورت غیر حضوری فرآیند ثبت شرکت را انجام دهید ، شما در هر جای ایران که باشید کافی هست در واتس اپ به شماره 09196214489 پیام دهید یا وارد سایت ثبت ماهان شوید و فرم ثبت شرکت آنلاین را تکمیل نمایید.

هزینه ثبت از مبلغ 1،200،000 تومان شروع شود و با توجه به میزان سرمایه شرکت و نوع شرکت ، هزینه متغییر می باشد.

کمترین بازه زمانی برای ثبت 14 روز کاری می باشد ، البته بدون در نظر گرفتن مدت زمان چاپ در روزنامه رسمی کشور

4.7/5 - (18 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.