ثبت شرکت آنلاین

ثبت شرکت آنلاین از جمله خدمات ارزنده‌ای است که در پی پیشرفت تکنولوژی و ارتباطات بوجود آمده است. به طور کلی پیشرفت فناوری و اینترنت دستخوش باعث ایجاد تغییرات بسیاری در کسب و کارها و فعالیت ها شده است. به طوری که شما می‌توانید در هر زمان و یا مکانی که قرار داشته باشید تنها به بواسطه موبایل یا دستگاهِ متصل به اینترنت، به کارهای خود رسیدگی کنید.

فرایند ثبت شرکت نیز از جمله فعالیت هایی است دچار تغییرات این پیشرفت شده است. بواسطه ثبت اینترنتی شرکت، شما میتوانید بسیار سریع و آسان، شرکت موردنظر خود را به ثبت برسانید. از این طریق دیگر شما مجبور نیستید وقت و انرژی خود را صرف مراجعه به سازمان ثبت شرکت ها و درگیر شدن با مراحل اداری بگذارید؛ تنها کافی است با چند کلیک مراحل ثبتی خود را آغاز نمایید.

ثبت شرکت یکی از شرایط لازم جهت شروع یک تجارت و سرمایه گذاری می باشد که صاحبان کسب و کار می بایست پیش از هر اقدامی نسبت به ثبت شرکت اقدام نمایند. برای راحتی کار کافی است شما فرم زیر را تکمیل نمایید تا کارشناسان ثبت ماهان در کوتاه ترین زمان نسبت به تکمیل ثبت با شما تماس بگیرند. بواسطه سامانه مجموعه ثبت ماهان، شما میتوانید در صورت داشتن شرایط و مدارک لازم، کسب و کار خود را در قالب شرکت به ثبت برسانید.

مزایای ثبت شرکت آنلاین

ثبت شرکت آنلاین مزایای بسیار زیادی را برای متقاضی دارد. از جمله این مزایا میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. صرفه جویی و کاهش هزینه ها؛ مانند عدم صرف هزینه برای حمل و نقل و یا کارهای کاغذی
 2. افزایش سرعت در مراحل اداری
 3. پیگیری توسط کارشناسان متخصص و مسلط به امور حقوقی
 4. ثبت و تاسیس قانونی شرکت ها در سامانه رسمی کشور ایران
 5. بهره مندی از مزایای تاسیس شرکت مانند: دریافت وام، اشتغال زایی، شرکت در مناقصات و مزایده های تجاری
 6. امکان صادرات و واردات با دریافت کارت بازرگانی
1نوع و نام شرکت
2اطلاعات متقاضی
 • نام شرکت باید حداقل سه کلمه ی جدا باشد (کلمات را با فاصله جدا کنید)

مدارک تاسیس شرکت

تفاوتی نمی‌کند قصد دارید چه نوع شرکتی را در چه زمینه‌ای ثبت کنید، همواره داشتن یکسری مدارک خاص برای آغاز فرایند ثبتی الزامی است. شما پس از تکمیل اطلاعات خود در سامانه ثبت شرکت آنلاین مجموعه ثبت ماهان، کارشناسان ما از شما مدارک زیر را خواهند خواست. این مدارک عبارتند از:

 • تصویر کارت ملی و شناسنامه اعضای شرکت
 • دو نسخه اساسنامه شرکت
 • دو نسخه اظهار نامه
 • دو نسخه صورتجلسه‌ی مجمع عمومی موسسین
 • دو نسخه صورتجلسه هیات مدیره
 •    آگهی دعوت مجمع موسسین
 • گواهی بانکی واریز حداقل 35 % سرمایه شرکت
 • در صورتی که موضوع فعالیت شرکت به مجوز لازم است، ارائه مجوز مربوطه از مراجع ذیصلاح

مدارک مذکور بر اساس نوع شرکت (سهامی خاص، مسئولیت محدود و …) ممکن است باهم کمی تفاوت داشته باشند. اما بطور کلی اصلی‌ترین مدارک برای تاسیس شرکت ها بصورت اینترنتی و آنلاین به شرح بالا می باشد.

هزینه ثبت شرکت اینترنتی

هزینه ثبت و تاسیس شرکت آنلاین ثابت نیست و عوامل مختلفی بر روی قیمت نهایی تاثیر می‌گذارند. مواردی مانند تهیه مجوز های لازم، تشکیل پرونده در اداره ثبت شرکت ها، هزینه های انتشار آگهی تاسیس در روزنامه رسمی کشور، تشکیل پرونده، تهیه و تنظیم اساس نامه، هزینه پست و … همگی در روند قیمت گذاری موثر می‌باشند.

با اینحال پروسه ثبت شرکت بصورت اینترنتی بسیار به صرفه‌تر از حالت حضوری و مراجعه به اداره ثبت شرکت هاست. حالت آنلاین یا اینترنتی به طرز چشمگیری از هزینه های رفت و آمد شما می‌کاهد و از انجام فرایند هایی مانند کپی کردن مدارک و سپری کردن زمان زیاد برای این موارد، راحت خواهید شد.

لازم به ذکر است که در روش آنلاین و غیر حضوری تنها کافی است تا مدارک مورد نیاز را اسکن کرده و در سامانه مربوطه بارگذاری کنید.

4.5/5 - (11 امتیاز)